fbpx

AKO – Kopřiva, Andreev. Tipsport @ 2,4. Důvěra 8/10

Kopřiva – Lootsma. SF, antuka. Říčany future

Tak píšu z kurtů hned po skončení zápasů. Vítek Kopřiva, 22let, ATP 346 musím říct že se ohromně zlepšil. Agresivně, bez chyb, dlouhé údery. Hezky se na něj kouká a zde potvrzuje formu ze Sibiu kde uhrál ČF a porazil mj Arguella nebo Coriu. Zde zatím neztratil ani set, porazil Plevu 62,61 Staňka 63,76 a nyní Nagyho 60,63 po skvělém výkonu.

To jeho soupeř, 25letý Lootsma mi nepřijde že by něco extra hrál. Hlavně na antuce si myslím že není tak dobrý. V Srpnu prohrál s Eitsingou na antuce, pak v hale s Bellierem v polovině září. A zde mě vůbec nepřesvědčil. Meis 61,61 ale pak Marek 67,76,75 za 3h16 a dnes Nouzu 46,76,75 za 2h57 a jak jsem psal na facebook, tento zápas neměl vůbec vyhrát. Dlouho byl tragický a Nouza měl 64,42 a další breaky a ve 3setu 41 a break na double break a pak 52 a prohrál 57. Toto jsem přesvědčen že si Kopřiva uhlídá a tuto šanci nenechá ujít. Od zadu hraje skvěle a tam bude o třídu jinde a servisem to Lootsma nemůže uhrát

L.Smith – Andreev. ČF, hard. Harlingen future

K Kopřivovi si dám bývalou juniorskou dvojku, Andreeva z Bulharska, 18let v zápase s 22letým Loganem Smithem z USA. Andreev hrál naposledy juniorské Roland Garros ale skrečoval zápas s Kodatem ve 3kole. Pak nehrál až nyní, ale z kvaldy a v hlavní soutěži přes Corwina 63,63 a Watsona 64,63postoupil bez problému a včetně kvaldy neztratil ani set.

Jeho soupeř, Smith hrál více turnajů přes léto a nejlíp se mu vedlo na jednom z futurů v Cancunu kde dal SF. Na posledním turnaji v Houstonu prohrál v kvaldě s Grazianim, zde přešel z kvaldy překvapivě přes Erlera a Rapp. Jinak hraje na škole za univerzitu South California a v ITA žebříčku je na 87 místě. Tedy není špatný ale s lepšíma hráčema spíš prohrával.

Já zde věřím Andreevovi který vypadá že se slušně rozehrál a měl by být lepší

Tento záznam byl publikován v Analýzy . Uložit odkaz do záložek.
Translate »
cs_CZCzech