Přeskočit na obsah

AKO – Macháč, Beran Tipsport @2,03 Důvěra 8/10

Macháč – Pospíšil, 3kolo, antuka, Liberec challenger

Zde se nechci moc opakovat jelikož hodně už jsem napsal v blogu. Jarda určitě hraje moc hezky, hlavně na svůj věk, 38let, klobou dolů. Na druhou stranu hraje čtvrtý zápas během 4 dnů, v každém strávil na kurtu kolem 2hod, navíc je zde jako trenér a tak musí ještě hrát s Vítkem Kopřivou a jak sám řekl, začíná toho mít dost. Tomáš Macháč je pro mě obrovský talent, má vše, snad už je po zranění v pořádku a já myslím že by toto utkání měl zvládnout. Jak Lenze tak Nedovyesova porazil bez ztráty setu, prohrál si jen 1x servis a hraje suveréně. Jinak spolu hráli loni na koberci v Opavě a to Macháč vyhrál 64,67,76 ale toto bude úplně jiný zápas

Hurrion – Beran, 2kolo, koberec venku, Dublin future

Zde je pro mě Beran jasný favorit. Tento 23letý Kanaďan, jinak rodák z Bratislavy má letos velmi dobrou sezonu, má bilanci 11-4 a dostal se například do finále futuru v Harare. Porazil třeba B.Locka, 2x Ytibareka a nyní v 1kole páteho nasazeného Pichlera. Hra na koberce mu může sedět vzhledem k jeho 191cm. O jeho soupeři, 20letém Hurioonovi je těžké něco zjistit. Na podzim 2017 a jaro 2018 hrál na americké univerzitě za Gardner Webb University což je jedna z horších škol, není mezi top 75. Hurrion hrál na dvojce a měl bilanci 11-11. Ve 4hře to bylo o něco lepší, tam měl 11-9. Ve 2019 měl 13-3, na druhou stranu nehrál s jediným hráčem z top 125 a prohrál s hráči o kterých jsem nikdy neslyšel jako G.Sergio, F.Neto a nebo D.Groom. Každopádně na okruhu má jen 3 zápasy odsud kde prošel kvaldou a v 1kole porazil  B.Jonese který byl také kvalifikant. Mezi juniory hrál jen 2 zápas v 2016 a neuhrál set. Jinak měří 181cm což by také mohla být výhoda Berana.  Za mě velká šance pro Berana a kurz 1,4 mi přijde slušný