Přeskočit na obsah

Ako – Lock, Podzus. Fortuna @ 2,1. Důvěra 8/10

Včera škoda a trochu smůla. To že Taberner nebude jednoduchý se dalo čekat, ale nevyužít ve 3setu vedení 31 a hlavně za stavu 54 5MB je šílenost..škoda

Lock – Donski. SF, hard. Pretoria M15 future

Opěp po týdnu si dám 26letého Locka (466) v zápasem s Donskim (21let, 801) Minulý týden jsem to dával za kurz 1,37 a I když to bylo 76 ve 3setu tak průběh a statistiky ukazují že byl Lock jasně lepší a tak nynější kurz kolem 1,5 rád využiji.

Lock je totiž nyní na šňůře 8 zápasů vyhraných a s Donskim to bylo ve finale minulý týden tak v JAR. Vyhrál 67,63,76 za 2h49 ale na body 115-100, breaky 2ze7 vs 1z1, body na returnu 38 (32%) vs 22 (22%) a co drželo Donskiho byl servis, dal 18es ale největší rozdíl byl od zadu protože při 2servisu Lock 83% vyhraných míčů ale Donski jen 50%.

Tento týden Lock bez ztráty setu, Ncube 63,61 Salton 62,61 a Brugnerotto 64,64. Donski Morgan 26,63,62 Luck 75,63 a Zlatanovic bez boje.

Zde si myslím že Lock je lepší a měl by to opět potvrdit

Niklas Salminen – M.Podzus. Finále, hala. Falun M25 future

K Lockovi dám ještě jednu odvetu za minulý týden a opět dám na toho kdo ji vyhrál, na 25letého Podzuse (488) v zápase s 22letým Niklas Salminenem (560)

Minulý týden dal Podzus SF a prohrál s VanDeZandschulpem, tento týden je ve finále když 3x prošel bez ztráty setu a až v SF měl problémy se Samuelssonem a vyhrál 76,67,63 ale ono když soupeř dá 26es se blbě hraje.

Niklas Salminen minulý týden v ČF prohrál právě s Podzusem, tento týden vše ve 2setech přes Lakata, J.Podzuse, Glinku a Marka což ale lze brát jako slušný los.

Ale k tomu zápasu, ve stejných podmínkách ve Stockholmu vyhrál Podzus 63,64 za 1h15 a hlavně – body 59-36 breaky 3ze3 vs 1ze3, body na returnu 21 (41%) vs 6 (13%) což jsou zajímavá čísla. Já tedy dím znovu Podzuse