Přeskočit na obsah

Ako – Mansouri, Kelly. Tipsport @ 2,38. Důvěra 7/10

Oprava: Původně jsem měl špatně uvedeno že dávám Struvay

D.Kelly – Schoolkate. ČF, hard. Brisbane M25 future

Zde věřím že 29letý Kelly (499) potvrdí svou formu v zápase dvou Australanů a vlastně i generací, protože jeho soupeřem je 18letý Tristan Schoolkate. Kelly už byl na 252 místě a v poslední týdnech hraje v dobré formě. Letošní bilance je 32-15 a když vezmu jen září tak finále na M15 v HuaHin a nyní v Austrálii v Cairns bohuže pro něj potkal v 1kole vracejícího se a skvěle hrajícího Motta a prohrál 36,64,63 a v Darwinu s tíím stejným soupeřem prohrál ve ČF 46,76,64 ale to podával ve 2setu na zápas. Nyní porazil Sweenyho 26,63,76 a nasazenou jedničku Vukiče 63,06,63.

Schoolkate je 35 junior světa a nejspíš nadějný tenista ale mezi chlapama ještě nic neuhrál a zde využil slušného losu. Porazil Castelnuova 46,64,76 a trápícího se Trongcharoechaikula 62,63. Zajímavé ale je hlavně to, že v Darwinu hráli v 1kole a Kelly vyhrál 61,64 za 1h37, na míče 62-43 breaky 3z9 vs Oze2, body na returnu 23 (44%) vs 14 (26%)

Já zde věřím že zkušenější a dobře hrající Kelly opět vyhraje

Mansouri – Hoyt. ČF, hard. Tavira M25 future

Ke Kellymu dávám výhru Mansouriho z Tuniska (24let, 347) v zápase s Hoytem z VB (24let, 330)

Mansouri vypadá že se rozpoměl na formu ze začátku a konce roku kdy měl 4 tituly a 3 finále. Pak to nebylo ono, hlavně na antuce. Ale minulý týden vypadá že se do toho zas dostal, vyhrál v Portugalsku M25 když porazil třeba Mertense, v SF Martinaua a ve finále přejel Struvaye 62,61. Tento týden opět v pohodě, Hou 64,61 a Barroso Campos 62,63

Hoyt nehraje špatně ale Mansouri mi přijde v lepší formě mi přijde výše. Jak jsem už psal, finále ve Francii a pak v Istanbulu na challengeru porazil Mertense 76 ve 3setu a Elgina 64,76 a skrečoval za 62,30 s Nedovyesovem. To byl skvělý los na dvě kola challengeru. Pak v hale Glasgow nestačil na Neuchrista 64,76. Zde v 1kole porazil Marrera Curbela 61,57,64 a ve 2kole mu za 30 skrečoval Brandao.