Přeskočit na obsah

Solo – Park. Fortuna @ 2,38. Důvěra 6/10

V poslední době si na nás zasedla smůla a tak Kachmazov prohra 86 v TB 3setu, Schoolkate vede 21 na sety a ve 4 i 5 setu ztratí vedení s breakem. Konec roku moc nejde, ale to bohužel k sázení patří.Dnes jsem vybral zápas –

Kobelt – Park. ČF, hard. Heraklion M15 future

Zde zkusím mladého, 19letého Parka, na začátku roku 2018 3 juniora světa. Ten zde v Heraklionu hraje 5.turnaj v řadě a postupně si asi zvyká a jde nahoru. Poslední dva už hraje velmi slušně, nejdřív ČF a výhra nad Pichlerem 64,61 než ho smetl Pecotič, minule uhrál kvaldu a nestačil právě na Kobelta (o tom později)Tento týden porazil Haliaka 63,61 a Zukase 75,75

Kobelt, 29let mi nepřijde v oslnivé formě. V Evropě v hale v listopadu nestačil na Brugnerotta v 1kole  a Schotta ve 2kole, minulý týden zde prohrál po výhře nad Parkem ve 2kole s Lazarovem. Ten mu nyní v 1kole za stavu 76,30 skrečoval a pak porazil Hodkina 62,46,61

V jejich vzájemném zápase minulý týden vyhrál Kobelt 26,61,64 ale zápas byl vyrovnanější než skore, hráli 2h6min body 78-70 breaky 4ze7 vs 3ze7, body na returnu 28-30. Rozdíl proč Kobelt vyhrál byly body při 1servisu 76% vs 62% ale při 2.servisu už to bylo obráceně, 40% vs 52%.

Tip to není jistý ale na konci sezony tyto mladíci mají velkou šanci a pokud se mu podaří se opět zlepšit a trochu eliminovat 1.servis pak má Aprk slušnou šanci