Přeskočit na obsah

Ako – Jiroušek, Cias. Tipsport @ 2,03. Důvěra 7/10

Jiroušek – Pleva. Staré Splavy, antuka, finále kvalifikace

20letý Jiroušek hraje o pozici v základní skupině s 18letým Plevou. Přijde mi kurz kolem 1,5 velmi slušný. Jen pohled na český žebříček ukazuje rozdíl mezi těmito hráči, Jiroušek je na 28místě a Pleva na 69. Zde v 1kole porazil Jiroušek slabého Jeníčka 63,64 a Pleva překvapivě Nouzu 62,60 (což je až nějak lehce…) Na Barvách pro budoucnost má Jiroušek 1-3 když porazil jen Konečného a prohrál právě s Nouzou, Lehečkou a Sachkem. Ale je to spíše defenzivní běhavý hráč který to asi až někam vysoko nedosáhne ale občas něco je schopný uhrát svou běhavou hrou (loni třeba 2x SF na futuru) Pleva na okruhu loni 0-4 a klepce s Martin Tiffonem (4gamy) Rečkem (1gam) Kopřivou (3gamy) a Šátralem (3gamy) Letos zkusil jeden future v Egyptě a po úspěšné kvaldě nestačil na Viskera 63,64.

Pleva je středně nadějný junior ale myslím že Jiroušek je dál

Grynkowski – Cias. Poland Tour, antuka, Štětín, SF

V SF zde hraje 26letý Cias a 28letý Grynkowski. Cias je na 853místě ale už byl na 393. To Grynkowski není ani nikdy nebyl v top 1000. Když to vezmu z pohledu domácích turnajů, tak Cias minule prohrál v SF s Michalskim v Gdansku a nyní Michalskiho porazil ve ČF 61,76. To Grynkowski munule prohra s Dembekem ve 2kole a nyní postup přes Walkowa, Mikulu a Gajewskiho.