Přeskočit na obsah

Ako – Paroulek, A.Gomez, Staněk. Tipsport @ 2,28. Důvěra 8/10

Donald – Paroulek. Prostějov Masters, antuka, 1kolo kvalifikace

Chtěl jsem tento tip poslat už v 23,30 ale pak jsem si říkal že to nikdo stejně v tu dobu nedá (kurz byl 1,65) ale hned brzo ráno drop a tak příště to pošlu hned. Zde se mi líbí tip na výhru 20letého Paroulka. Je to solidní hráč co nyní hraje v USA na univerzitě kde je na 105 místě. V Barvách pro Budoucnost porazil hladce Jeníčka a Kodata. A také hrál normální turnaje ČTS a vyhrál Pražský přebor a byl ve finále kvalifikace na MČR když nestačil ve finále na Paulsona. Jeho soupeřem je 15letý Donald. Asi bude talent ale ještě ho čeká dlouhá cesta. Na kvalifikaci MČR prohrál s Černým ve 3kole, v Barvách uhrál 4 gamy na Lehečku a 5 na Svrčinu, na Mácha Lake Open opět jen 5gamů s Lehečkou a 10-8 ve 3setu porazil Válka. Škoda, že kuru je nižší ale stejně mi to přijde hratelné.

A.Gomez – Mi.Redlicki. East Coast Series, antuka

Zde ještě znovu zkusím Gomeze i když minule mě zklamal s Kingem ale jinak stále hraje solidně (výhry nad Popkem či Arconadou, s Kingem a Rifficem prohra ve 3setu v STB, včera výhra nad Schlachterem a prohra s Karatsevem. Redlicki na antuce nehraje dobře, prohrál 4 z 5 posledních zápasů včetně posledních zápasů s Harperem  nebo Arconadou. Bilance je 2-0 pro Redlickiho ale vždy na rychlém povrchu

Staněk – Jermář. Prostějov Masters, antuka, 1kolo kvalifikace

I za kurz 1,1 to na zvýšení dám. Jermář nyní na turnajích ČTS prohrál s Marešem ve 2kole na Milten Cupu, Poštolkou 4gamy v Táboře ve 2kole, s Motlem 6gamů na kvalifikaci MČR a Horákem ve 3kole na severomoravském přeboru. To myslím stačí a na Mácha Lake dal 1gam s Lehečkou😊