Zde za pěkný kurz musím zkusit 21letého Cressyho, nyní už hráče USA. Ten byl slušné hráč na univerzitě ale jak nastoupil na futury bylo nevídané. Získal v prosinci jeden titul, celkem bilance 46-16, na betonu 32-13.Dále dvě finále a tři SF. Tento často servis volej vyznávající hráč nevypadá vůbec špatně.Letos v singlu hrál jen v LA s Nakashmimou (jeden z top juniorů) a to tam pohrál, v kvaldě přešel přes Kozlova 75,61 když sice nehrál na servisu tak dobře jako normálně (jen 58 a 52% při 1 a 2 servisu) ale vyhrál 54% na returnu. Letos hrál jinak hlavně 4hry a to velmi úspěšně, jak futur v LA s Cozbinovem tak dokonce i challenger v Columbusu s Saraivou vyhrál!
Sarkissian, 28letý také hráč z USA asi už nejlepší léta má za sebou. Na podzim to vypadalo že se začíná vracet, uhrával kvaldy ale vždy skončil v 1 nebo 2kole na hráčích jako De Loore, Duckworth, Janvier, 2x Paul, Jung a Klahn. Letos hrál v Orlandu a tam porazil ve 3setech Magera a nestačil na Tatlota 75,60.
Zde mi přijde zajímavé v kurz přes 2 Cressyho dát, hraje dobře a na Sarkissiana by mohl stačit, pokud ale by měl jít kurz pod 2 tak už to za to nestojí, není to žádná tutovka