Přeskočit na obsah

O mně

Ahoj, jmenuji se Stevie a sázení na tenis se věnuji více jak 20 let. V první řadě bych Vám rád poděkoval za Váš čas při návštěvě mých stránek. Nejspíš jsme se již potkali, ať už na stránkách Tipsportu nebo tím, že již jste nějaký mé tipy a blogy viděli.

Hlavním účelem toho co dělám je ukázat, že i sázení a poradenství ohledně sázení jde dělat poctivě a bez vedlejších úmyslů. Alespoň já pochopil, že tato činnost má velmi špatné jméno.

Ale pojďme popořádku.

Sázení se věnuji více než 20let a vždy jsem se specializoval pouze na mužský tenis, dvouhru. Ten jsem i hrál a zápasů jsem viděl a turnajů jsem navštívil nespočetně. Sázím za větší částky a ROI si každý rok držím někdy mezi 12-15% což při mých vkladech je velmi zajímavé číslo. Jelikož jsem dlouhodobě úspěšný, mám to štěstí nebo spíš smůlu, že všechny české sázkové kanceláře mě mají na blacklistu a tak mi sázky neberou vůbec nebo mám velké limity a kurzy po vsazení raketově padají.

V roce 2018 jsem se zapojil do komunity Tipsportu kde si mě můžete najít pod přezdívkou „stevie“. Avšak Tipsport mě úspěšně blokuje a tak se nemůžete podívat ani na blogy které jsem tam napsal. Přes Tipsport mi ani nepište, mám zakázané soukromé zprávy, blogy či jakékoliv komentáře.

Jediné čeho se na Tipsportu stále účastním je Tipsport liga. V té jsem už delší dobu v 1lize a několikrát ji vyhrál (v 13 úrovních se účastní desetitisíce sázejících) Zde je limit pro každého stejný a tak to objektivně ukazuje úspěšnost.

Původní myšlenka toho, že jsem se zapojil do komunity Tipsportu byla pomoci i ostatním vydělat, hlavně když já už si pořádně nevsadím co chci. Avšak po prvním roce jsem viděl, že analýzy na jejich stránkách pomůžou spíš bookmakerům Tipsportu než sázejícím. Ty poté sázejí mé tipy za podhodnocený kurz.

Proto jsem založil stránky steviebets.com a facebookovou stránku. Od června 2019 jsem přes 2 roky sdílel mnoho analýz a tipů zdarma (přes 800 analýz) a několik blogů z turnajů které jsem navštívil. Díky všem co mě sledovali, ale musím říct, že to po tak dlouhé době bylo již časově a finančně neudržitelné. Zároveň jsem několikrát byl upozorněn, že mé tipy jsou na placených stránkách.

Od září 2021 jsem přešel na placený přístup. Mám dvě úrovně členství – Steviebets Premium Gold a Silver a počet členů je omezen.

Samozřejmě dropy jsou stále velké a zdejší “netržní” prostředí je velký problém, ale díky dobrým výsledkům si myslím, že každý je alespoň v malém plusu.

Všechny tipy po odehrání zápasů zveřejním a jsou viditelné všem.

Budu rád když mě budete sledovat a ať se daří

Stevie

Zde si můžete o mě přečíst dva články z Betarény které o nás napsali

https://www.betarena.cz/rubriky/skola-sazeni/placene-tipy-na-sazeni-sazkove-poradenstvi-vyplati-se_3919.html

https://www.betarena.cz/rubriky/skola-sazeni/pohled-profi-sazkare-sazeni-na-tenis-v-dobe-covidove_5243.html

Translate »