Přeskočit na obsah

Blois, 2kolo, antuka. Giustino @1,6 Tipsport Důvěra 8/10

Ještě se v Blois vybírám jedne zápas a to 27letého Itala Giustina (141) s domácím 22letým Mullerem (297)
Muller se mi v Paříži docela líbil, bojoval a uhrál kvaldu (Gianesi, Polansky, Troicki) a nestačil až na Carballese. Ale vypadá že mu forma rychle odešla. V Almaty prohrál s E.Kingem který na antuce moc neumí,v Shymkentu porazil juniora Fomina až 76 ve 3setu a prohrál s Japoncem Uchidou který také není žádný antukář. A dnes se trápil se Sellsem 36,64,63 když podle statistik lepší nebyl a jen ve 3setu vyhrál Muller na returnu 5míčů (breaky 1ze2) kdežto Sells 15 (breaky Oze4) Takže vypadá že měl dost kliku že postoupil.
To Giustino hraje slušně, teď v Almaty vyhrál turnaj a v Shykmentu ČF když prohrál s Coriou. Na těchto 2 turnajích porazil třeba Giralda, Tabila nebo Villelu. celkově mu letošní antuková sezona docela vychází, má bilanci na antuce 16-9
Kurz 1,6 beru, myslím že se to dá dávat tak do 1,45.Muller i když je bojovník tak Giustino hraje podobně, běhavě,taková zeď a formu má lepší
Psali jste mi zda bych nemohl zveřejnit celý tiket jak to dávám já áť se můžete kompletně inspirovat tak jak jste to dělali na Tipsportu. Já tedy ke Giustinovi dávám Blancanauxe že vyhraje na sety 2-0. Hraje s Galdosem a kurz je tam 1,28 což mi přijde slušné na to, že Blancanaux hraje dobře a Galdos je už jen deblista, v singlu byl nejvýš 599 a letos hrál jen 1x singla (26,36 se F.Zeballose) a loni 2x, 2017 1x…Z těchto 4 zápasů s horšíma hráčema než Blancanaux uhrál jeden set…