Přeskočit na obsah

Bratislava – den kdy byl Adam Pavlásek pokropen “živou” vodou :-)

Dnešní blog z Bratislavy nemohu začít jinak než zápasem Adama Pavláska. Byl to zápas dvou labilnějších hráčů. Pavlásek hrál od začátku velmi dobře ale vždy pár míčů totálně zkazil a zápas byl stále vyrovnaný. Ale Benchtetrit je ohromný psycho. Pár balonů hraje super, pak zas bez zájmu dalších pár vyhodí.Neustále se dohadova, pořád se mu něco nelíbí, což vyvrcholilo po prvním setu kdy se asi 5 minut hádal že i Ignatik hrající na vedlejším kurtu si za ním přišel stěžovat. A 2set se už Benchetrittovi úplně nechtělo.
Ale nejlepší na celém zápase bylo když za stavu 76,52 a 40-30 pro Pavláska se spustilo kropení kurtu a oba hráči i rozhodčí utíkali. Podívejte se na to buď na mém facebooku nebo youtube. Něco takového jsem ještě neviděl a myslím že to bude zlatý fond z tenisu 🙂
Druhý vrchol dne byl neuvěřitelně bojovný Vašek Šafránek. Viděl jsem ho už několikrát a nikdy se mi moc nelíbil ale dnes předvedl super výkon který platil na unaveného Mouteta. Že to otočí set dole a 65 servis Moutet jsem si nemyslel.
Pak jsem byl zvědavý na zápas Jonáše Forejtka. Nehrál špatně ale samozřejmě má ještě málo zkušeností a musí odehrát víc těžkých zápasů aby se naučil je zvládat ale každopádně nehrál špatně a budoucnost by mohl mít velmi dobrou.
Z dalších zápasů co mě zaujalo –
– velmi solidní Slováci – Kovalík, Martin, Kližan. Doma budou kousat a jsem zvědavý kam to dotáhnou
– 4hra Klein/Molčan – platí to samé co výše, otočili v zásadě prohraný debl a porazili Rondoni/Vanneste z 46,03 a pak 14 v TB 2setu a nakonec 47 v super TB 3setu, slušná práce
– úplně marný Oliveira.Zkoušel vše, kopce, sekat to, mlátit do toho ale nic nešlo. Nejzajímavější na něm nakonec bylo jak podává 🙂 (viz video)
– kdo ještě na mě udělal dojem oproti posledně co jsem ho viděl je Nagal. dost se zlepšil
To je za mě vše ze středečního programu. Nyní už se přesouvám domů a s Bratislavou už zůstanu max v analýzách a blog zas z příštího turnaje 🙂