Přeskočit na obsah

Solo – Peyrot. Tipsport @ 3,27. Důvěra 5/10

Torebko – Peyrot. 1kolo, hala. Saint Dizier M25 future

S menší důvěrou zkusím že domácí Peyrot porazí Torebka. Hlavní faktory jsou dva. Za prvé, moc nemusím Torebka v hale. Jeho hra na to není úplně stavěná a on to ví a ani moc zápasů tam nehraje. Od roku 2016 to bylo jen 10 zápasů. Loni jsem viděl jak v Praze na Neridé prohrál s Dudou, letos v Koblenzu porazil Bonadia a Lemstru, pak prohrál s Ignatikem. Na futurech ve VB pak nestačil na Matuseviche 62,67,75 a Broadyho 62,64.

Druhým důvodem je Peyrot. Ten šel z kvaldy a porazil nadějně vypadajícího A.Burquiera a Laurenta. Ten hraje ještě lépe. V září dal na antuce titul a finále, v Rodez v hale pak porazil Cornuta a vzal set Gastonovi. Jinak Peyrot letos dal jen 1x ČF ale třeba s Mertensem dostal 9-7 v TB 3setu, S Chazalem 7-2 v TB 3setu. Přijdou mi to nadějné výsledky a z důvodů výše s nižší důvěrou ho musím zkusit