Přeskočit na obsah

Ako – Cachin, Klein. Tipsport @ 2,61. Důvěra 7/10

Forejtek – Cachin. SF, antuka. Antalya future

Asi poprvé nám proti svému oblíbenci, našemu Forejtkovi. Nebudu se rozepisovat, jelikož včera jsem psal analýzu jak na Forejtka tak na Cachina.

Forejtek dnes po velkém boji zdolal Kuzmanova 64,36,75 když měl trochu kliku a 1set otáčel z 14 a 3set z 13 a pak z 45 když Kuzmanov podával na zápas. Hráli 2h29 a pak si Jonáš střihl ještě dohrávku 2kola 4hry a SF 4hry.

Jeho soupeř, 24letý Cachin (460) je dle mě na cestě zpět do top 200 kam patří a nebýt zranění asi i je. Pro mě je minimálně o level výše než Kuzmanov. Jak jsem psal, porazil Delliena v Cordobě, vyhrál futur ve Španělsku a nyní zde přejel Šafránka 61,30Skr Quinziho 64,76 a dnes Hamoua hladce 63,64 když nečelil jedinému bb (Forejtek prohrál servis 4x z 11bb)

Forejtek hraje svěle, také má sérii 8 vyhraných zápasů ale dle mě je Cachin o kus výše než Jonáš navíc v této formě.

Klein – Kalenichenko. SF, hala. Trnava future

A zde dám domácího Kleina (21let, 310) který myslím má hru jak dělanou do haly. Sice letos na challengerech mu to moc nešlo a porazil jen Uchidu a Pellegrina, tak na future myslím je už nadstandardní hráč. V Bratislavě porazil v listopadu Safwata a Veselého. Zde ve 2kole porazil nebezpečného Lehečku 46,62,63 a v Čf ex top 200 hráče Setkiče 62,57,64.

Jeho soupeř, Ukrajinec žijící na Slovensku, Kalenichenko (26let, 501) hrál v prosinci slušně a dal finále a titul na futuru. Na druhou stranu prohrál koncem roku třeba s Bakshim nebo Sukrumsarnem. Letos je to jeho 1.turnaj, los měl dle mě o něco lehčí a přešel přes Shumeika, Razborseka a Negrita.

Bilance je 1-0 pro Kleina, 2017 v hale v Jablonci vyhrál 64,46,64 a to byl Kalenichenko výše na žebříčku.

Pro mě favoritem je Klein, je to spíše challengerový hráč a doma by se minimálně do finále měl dostat.