Přeskočit na obsah

Ako – McHugh, Rodionov. Tipsport @ 2,33. Důvěra 7/10

Fery – McHugh. 1kolo, hala. Glasgow future

V duelu dvou domácích hráčů, 17letého Feryho a 19letého McHugha dám McHugha. Ten toho má odehráno mezi chlapama daleko víc, jen letos porazil na betonu Dubrivnyyho nebo Dougaza a minulý týden v Barnstaple dal SF když porazil Struvaye 62,10Skr, Gila 62,62 Pattena 75,36,63 a prohrál s Heymanem 57,60,63

Fery je nadějný junior, nyní je na 18místě (ale McHugh byl ještě o něco výše, nejvýš na 8místě a byl třeba v SF v Melbourne) a v Melbourne uhrál 3kolo když prohrál s Perricardem. V Barnstaple porazil tragického Parise 62,61 a prohrál s Zukem 62,61. Kurz je slušný jelikož loni v hale v Shrewsbury Fery vyhrál, ale bylo to 46,65Skr a zápas byl dost vyrovnaný (body 70-71, breaky 0ze3 Fery 1ze3Mchugh..)

Ale přijde mi nyní McHugh už výše a zde mu budu věřit

Polansky – Rodionov. 3kolo, hard. Morelos challenger

Zde dám Rodionova který se letos zvedl. Navíc v této vyšší nadmořské výšce (přes 1500m) jeho hra  a servis víc „píše“. Rodionov vyhrál začátkem února Dallas a v Clevelandu dostal až 75 ve 3setu s Wolfem. Zde ve 2kole zdolal Descotteho 62,75 ale nečelil jedinému bb.

Polansky v posledních týdnech šel dost dolů. Letos i s výhrou zde 2-5 a prohry s Mullerem 61,62 Grenierem 76 ve 3setu, Vukičem 67,76,64 Mmohem 63,62 Petrovičem 60,30Skr. posledně v NY. Zde porazil Sakamota 64,62 který ale sice hraje slušně, ale na betonu a ještě vyšší nadmořské výšce není nijak silný.