Přeskočit na obsah

Ako – Troicki, Ruusuvuori. Tipsport @ 2,54. Důvěra 7/10

Heyman zkušeně přejel Gautiera ale to je sport, možná lepší než 76 ve 3setu nebo prohrát vyhraný zápas…Dám ještě jeden tiket, a to

Nagal – Troicki. 1kolo, hard. Pune 250

Zde dám Troicki který vypadá dobře natrénoval na novou sezonu a má zatím nadějné výsledky přitom rok zakončil tragicky. V Austrálii jasně přejel Klahna 64,62 a pak musel skrečovat s Eubanksem ale vedl 64,12 a dle statistik byl lepší (nepustil jediný bb a prohrál jen 7 míčů na svém servisu)  Zde musel do kvaldy a dvakrát vyhrál hladce, Kuhna porazil 61,64 za 68min, nepustil žádný bb a Karlovarskiyho 62,64 za 63min, 1x prohraný servis ze 3bb. Asi mu pomohlo i to že byl součást Srbské týmu co vyhrál ATP Cup, hrál 4hry a měl bilanci 5-1 (ať s Djokovičem nebo Cacičem porazili třeba Mahut/R.Vasselin, Klaasen/Roelfose, Carreno/Lopez atd. Vypadá to že nyní 159 hráč světa který ale byl nejvýše na 12 místě by mohl mít dobrý rok.

Nagal je domácí hráč ale mě vždy přišel o trochu lepší na antuce. Letos odehrál jen kvaldu v Melbourne kde nestačil na Safwata a prohrál 76,62. Ale umí zahrát i na betonu, třeba loni na US Open uhrál kvaldu a vzal v 1kole set Federerovi. Loni v Pune prohrál v 1kole s Albotem a já budu zkoušet že opět vypadne v 1kole.

Ruusuvuori – Mahut. 2kolo kvalifikace, hala. Montpelier 250

Mahut už myslím v singlu v 38letech nic moc neuhraje s bude hrát hlavně debl. Letos hrál singl v Melbourne kde nestačil 63,64 na Villelu a zde v 1kole porazil Gastona 62,62 (breaky 6z14 vs 2ze4)ale tomu trochu odešla forma a ještě v hale je nejslabší. Od Wimbledonu hrál Mahut jen pár turnajů a prohrál s Polmansem, Koepferem a Maden a porazil  Maciaga, Cressyho a Lamasina.

Důvodem sázky je ale i Ruusuvuori kterého rád dávám. Loňský rok byl pro něj super, sezonu začal finálem v Bendigu, na AusOpen trochu překvapivě nestačil v 2kole kvaldy na Benechtrita. Zde v 1kole porazil Bachingera 64,64 (breaky 3z10 vs 1z1, na returnu prohrál jen 13míčů (26%)