Přeskočit na obsah

Ako – Szajrych, Michalski 2:0. Tipsport @ 2,36. Důvěra 7/10

Gajewski – Szajrych. Poland Tour, SF, antuka

V SF zde hraje 25letý Gajewski a 18letý Szajrych. Szajrych je jeden z nejlepších Polských juniorů a letos hraje skvěle. V únoru před Covidem vyhrál doma 2 turnaje ITF (dle výsledků za poslední dobu je v top 100 žebříčku), následně během Covid pauzy byl ve finále Mistrovství U18 kde prohrál s Kasnikowskim 63,76 (ten během Covid pauzy porazil dokonce Hurkacze) Na Mistrovství Polska v dospělých uhrál 2 zápasy a prohrál s Hurkaczem 64,76 což je velmi solidní výsledek. Na dalěím turnaji se dostal do SF přes Wisniewskiho, Zielinskeho!,Nazaruk a nestačil na Michalskiho. Zde už opět vyhrál 3 zápasy (Bojarski, Grynkowski, Kolasinski) Je vidět že formu má velmi dobrou.

Jeho soupeř v 25letech je v dospělých mimo top 2000. Na MR Polska porazil Panfila a prohrál 62,63 se Zukem. Na dalších turnajích – 1kolo prohra s Matuszevskim, 2kolo s Kolasinkim, ČF s Ciasem 61,20 Skr a nyní přes Kowala, kasnikowskiho a Matuszewskiho do SF. Vše dost hladce.

Vypadá že zde formu má ale mě přijde že mlady Szajrych má fazónu a já mu budu věřit

Michalski – Orlikowski. Poland Tour, SF, antuka

K tomu přidám Michalskiho. Ten z posledních turnajů má 3x finále a titul a zde za 3 zápasy ztratil 6 gamů. Orlikowski je průměrný hráč teprve po druhé postoupil přes 1kolo a když hrál s někým lepším, byl to klepec. S Majchrzakem 61,62 a 61,60 Mikula minule vyhrál 75,62 Grynkowski 61,64..zde překvapil s Rajskim ale já zde rád dám 2-0 na Michalskiho