CZ – tiket

SK – tiket

Druhý tiket jen krátce:

Dougaz – Alvarez. Campinas challenger, Brazílie. 1kolo kvalifikace, antuka

23letý Dougaz hraje s 24letým Alvarezem. Dougaz se v poslední době spíše trápil i když poslední 2 prohry jsou těsné – v Orlandu na betonu s Harrisonem 62,67,64 a v Sa Paolu s Ferreirou 46,76,61 (i když na body prohrál o 18 a 11 v těchto zápasech)

Ale výsledky Alvareze mi přijdou velmi zajímavé. V Guayaquilu ve finále kvaldy byl s Tirantem ve 3setu break nahoře aby prohrál 75 ve 3setu za 2h43 a vyhrál jen o 3 míče méně. Nyní v Limě porazil Jarryho při jeho comebacku a prohrál s Tabilem ve 3setech.

Dougaz se asi zlepšuje ale Alvarez mi přijde že hraje slušně

Sakamoto – Meligeni Alves. Sao Paolo challenger, Brazílie. SF, antuka

Dva domácí hráči se představí v tomto SF – 27letý Sakamoto a 22letý Meligeni Alves.

Sakamoto zde dost překvapil. Je to solidní hráč ale pro mě žádná hvězda která má nějakou velkou budoucnost. Je na 308 místě, nejvýše 284 a nemyslím že nějak moc ještě vyroste. Zde porazil ve 3setech Marcondes, 76,75 Ficoviche a 62,36,61 Janviera. Jeho soupeř, Meligeni Alves je velký příslib brazilského tenisu. Zde porazil hladce Locka, 63,76 Safwata a 26,63,63 Popka.

Hráli spolu v 2015, na betonu a to Sakamoto vyhrál 76 ve 3setu.

Pro mě má Meligeni Alves velký potenciál a půjde nahoru. Minulý týden sice prohrál s Varillasem v 1kole ale vynahradil si to titulem z deblu a nyní je zde také ve finále