Ako – De Schepper, Denolly. Tipsport @ 2,55. Důvěra 7/10

CZ – tiket

SK – tiket

Sels – De Schepper. Bressuire, Francie. 2kolo, hala

Oba hráče, jak 25letého Selse tak 33letého De Scheppera jsem dával i v 1kole a to ve slušných kurzech. A i když to asi bude těžký zápas a jdu opět proti proudu (99% vkladů na Selse), já musím zkusit Kennyho De Scheppera. Ten se opravdu chytil a v poslední době hrál slušně na antuce (např. výhra nad Barrancem) betonu (Reymond a ČF v Manacoru) tak zde v 1kole porazil dobře hrajícího Catarinu. A to úplně v pohodě 63,62 když si neztratil servis a na svém 1servisu vyhrál 79% míčů (a to ho měl 70%) Předtím ještě vyhrál 3 zápasy v kvaldě (Musialek, Dussin, O.Moraing) Kenny byl nějakou dobu člen top 100, nejvýše 62 místě. Na to už nemá ale hraje opravdu slušně.

Sels hraje taky dobře což ukázal na MR Holandska které vyhrál. V 1kole porazil Fanselowa 63,76 když ve 2setu prohrával 35 a pak v TB 13.Prohrál si 2x servis ze 7bb.

Bilance je 1-0 pro Selse, vyhrál ve 2019 v hale 64,64 když využil své šance (bb 3ze3 vs 1z6, body na returnu 20-23)

Já musím De Scheppera zkusit, formu má a když dobře podává tak není jednoduché s ním hrát

Můj fair kurz: 1,75

Denolly – T.K.Wang. Bressuire, Francie. 2kolo, hala

Denolly (23let, 334) hraje v dobré formě. V 1kole porazil T.Simona který je v hale dost nebezpečný 76,76 když si jen 1x z 1bb prohrál servis. Předtím hrál turnaje ve Francie a tam porazil třeba Marmouseze, Janviera nebo Addeda.

Wang (29let, 618) zde uhrál kvaldu ale Stouffa až 10-6 v STB a Tatlot mu skrečoval. V 1kole porazil Gautiera 63,57,76 za 2h40 když si 4x ze 14bb prohrál servis a ve 3setu prohrával 25 a v TB 24