Přeskočit na obsah

Solo – Ramanathan. Tipsport @2,31. Důvěra 7/10

CZ – tiket

SK – tiket

V posledních dnech jsem neměl moc času a tak jsem tipy trochu upozadil ale v dalších dnech bych se měl vrátit k častějším tipům. Dnes jsem zkoušel v kurzu přes 3,5 Boucrhiera a škoda že nezvádl první set. Když vedl 41, pak 65 a 40-0 na returnu , pak v TB 41 a za 65 servis a setbol tak asi šlo alespoň první set uhrát…

Ramanathan – T.L.Wu. Doha, Katar. Australian Open kvalifikace, 2kolo. Hard

26letý Ramanathan na konci roku byl ve finále v hale v Eckentalu aby pak se skvěle rozehrál v prosinci na turnajích v USA vyhrál 17 zápasů v řadě. Soupeře neměl nijak těžké když nejlepším byl C.Rodriguez ale myslím na dostání se do pohody to stačilo. To potvrdil v 1kole kde porazil Bagnise 76,75 když povolil jen 1bb který Bagnis využil

Jeho soupeř, 22letý Wu se po Covid pauze vrátil na dva turnaje v USA kde porazil Moriyu a Bellucciho a prohrál s Galanem a Gunneswaranem. Zde v 1kole porazil Clarkeho 62,64 ale bylo to i i nevyužití šancí když Clarke měl na bb 0ze7 jinak na servisu uhrál jen o 8 míčů méně.

Hráči spolu hráli v říjnu 2019 v Shenzenu a to Wu vyhrál 63,76

V kurzu přes 2,3 Ramanathana určitě chci zkusit. Přijde mi že po výkonech v USA bude v pohodě a Ramanathan mi přijde dost nepříjemný soupeř