Ako – Kirchheimer, Khan. Tipsport @ 2,49. Důvěra 7/10

CZ – tiket

SK – tiket

Kirchheimer – Aragone. Naples future, USA. 1kolo, antuka

V tomto zápase dvou domácích 25letých hráčů vsadím dle výsledků UTR turnajů které se tu hráli. Oba totiž hráli spíš UTR než okruh ATP (ITF). Kirchheimer zde mělběhem ledna bilanci 9-1 když prohrál jen s Kozlovem a poslední turnaj vyhrál když porazil v SF Pecotiče a ve finále Rodrigueze.

Aragone zde odehrál také jeden turnaj a i když prohrál v SF právě s Rodriguezem tak třeba Jachucka porazil až 76 ve 3setu. Nyní hrál na betonu a tam se mu daří lépe, byl ve finále kde nestačil na Lebedeva

Kromě formy je pro mě tedy důležitý povrch a na antuce vidím Kirchheimera jako lepšího hráče

Můj fair kurz: 1,55

Khan – Toledo. Naples future, USA. 1kolo, antuka

Ještě na 19letého Khana dám na základě UTR výsledků zde v Naples. Tento ex 16junior který na konci roku porazil třeba Meiju, Jarryho nebo Hardta a začátkem roku uhrál kolo v Delray Beach kde porazil Ritscharda a s Harrisonem prohrál až 76 ve 3setu zde na Floridě má od té doby bilanci 15-1 a naposledy porazil Pecotiče.

26letý Toledo nehraje nejhůř, má tam SF v Kahiře a třeba i výhru nad Ionelem nebo Bertolou. Ale také prohry s Niklesem jen 6gamů a naposledy prohrál s Burruchagou.

Tedy Toledo nehraje nejhůř ale na rychlejší americké antuce favorizuje domácího Khana