Ako – Misolic, Kekez, Fenty. Tipsport @ 2,33. Důvěra 7/10

CZ – tiket

SK – tiket

Misolic – Podzus. Telfs future, Rakousko. 2kolo, antuka

19letý Misolič letos už jeden future vyhrál a vypadal velmi dobře. V 1kole porazil nebezpečného Hampela. Jen teď nehrál na okruhu ale turnaje v Rakousku kde měl skvělou bilanci 11-1!!Sice hráči o něco slabší, ale třeba Neumayera porazil 64,60 nebo 2x Pichlera, jednou 64,62 a pak 75 ve 3setu.

27letý Podzus na antuce má jen 3 zápasy před tímto turnajem. Prohru a výhru s Mashkatovem a skreč se Zukasem za stavu 14. To bylo začátkem června. Nyní hraje prvně a s průměrným Sabaninem vyhrál až po boji 76,57,63 za 3hod

Pro mě Misolič je v lepší formě a navíc daleko víc rozehraný

Můj fair kurz: 1,45

Nedic – Kekez. Doboj future, Bosna. 2kolo, antuka

28letý Kekez z Chorvatska hraje velmi solidně v psolední době. Porazil Prechtela, těsna prohra s Mansourim, posledně 75 ve 3setu s Kodatem, nyní v 1kole porazil Setkiče, Nedič je domácí 16letý junior který je na 376 místě juniorského žebříčku, tedy není žádný top junior. Posledně v Sarajevu prohrál se Zanatellem, nyní porazil Miliceviče 67,63,75 a jen nevím zda lze věřit statistikám, které ukazují že hráli 4h25. To by myslím byl tento kluk úplně hotový. Každopádně Kekez mi přijde v této chvíli daleko lepším hráčem