Ako – Tipsport @ 2,31. Důvěra 8/10

TU – Parker. Monastir future, Tunisko. ČF, hard

Sureshkumar – VELDHEER. Allershausen, Německo.ČF, antuka

Gengel – OLIEL. Říčany future, ČR. ČF, antuka

TU po skvělých výkonech na UTR v Austrálii přijel do Monastiru. A hned má bilanci 10-0. Minule kvalda a titul a jen 1 ztracený set, nyní opět bez ztráty setu přes Griffitha a Mansouriho. Parker od Wimbledonu nehrál, nyní porazil Bealeho 63,64 a Iradukundu 67,53Skr. Tu si v posledních 3 zápasech (včetně minulého finále) prohrál servis 1x, Parker 3x z 12bb. Pro mě Tu v lepší pohodě

Můj kurz: 1,4

VELDHEER hraje solidně. Většinou dá ČF. Nyní je to po čtvrté ze 6 turnajů. Nyní je na čase postup do SF. Zde přesel přes Schmitze a Homberga. Sureshkumar minule vypadl s Vankanem v 1kole, nyní bohužel přešel přes Oetzbacha ve 3setech a pak Romiose. Ale Veldheer je o level dále než soupeři co porazil a měl by ho dát

Můj kurz: 1,25

OLIEL jak jsem psal hraje skvěle. Oba zápasy odehrál ve velmi dobré formě a navázal na poslední výsledky. Gengel měl lehký los a i když je zde malý kurz, nevím co by se muselo stát aby Oliel prohrál