Přeskočit na obsah

Ako – Tipsport @ 2,25. Důvěra 7/10

Ako – Trotter, Diallo. Tipsport @ 2,25. Důvěra 7/10

Trotter – Tracy. Columbus future, USA. ČF, hard – hala

Jak vždy říkám, domácí univerzitní hráči se vždy hrozně hecnou a zde se to opět potvrdilo. Mezi 8 jsou hned 4 hráči pořádající Ohio State University.

V tomto zápase hraje jejich trojka, 22letý a 190cm měřící Trotter a šestka, 19letý Tracy. Já vidím Trottera už o něco dál a s mnohem více zkušenostmi. Letos hrál v Columbusu na challengeru 3 vyrovanné sety s Galarneauem a už ve 2019 porazil Gomez Herreru. Tento týden porazil Terryho 76 ve 3setu a pak nasazenou jedničku, Damma 64,64 když si jen 1x prohrál servis a na returnu vyhrál na body 28-14.

Jeho soupeř, Tracy, hrál na challengeru zde v Columbusu s Purcellem a prohrál 63,62. Nyní porazil Lutschauniga 75,57,64 a Farrena 64,62 což byl solidní los.

Zajímavé je, že spolu hráli koncem října na regionálním mistrovství (ITA Division I Midwest Regional Championship) kde se potkali ve finále kde Trotter vyhrál 63,64.Bilance je celkem 2:0, ve 2020 vyhrál Trotter 63,63.

Ale Tracy má určitě své kvality, v poslední době porazil třeba Basinga, Reca, Aguilara a se Sheldonem prohrál 76,75 a s Chidekhem ve 3setech.

Avšak zde věřím Trotterovi, je pro mě v o malinko dál než Tracy (o kterém ale určitě ještě uslyšíme)

Diallo – Kuhar. East Lansing, USA. ČF, hard – hala

A zde opět, již po třetí dám Dialla. Ani s Andradem neztratil set a vyhrál 76,75. Vyrovnaný zápas ale Andrade je dobrý hráč. 25letý Kuhar na to kolik mu je díru do světa neudělal. Zde sice uhrál kvaldu + přešel přes Thirouina a Fentyho ale ani jeden z nich není v top formě. Posledně prohrál s Pattenem 64,63 a zde to vidím podobně