Přeskočit na obsah

Ako – Tipsport @ 2,51. Důvěra 7/10

Ako – JS.Gomez, Comesana 2:0, Lingua Lavallen. Tipsport @ 2,51. Důvěra 7/10

Nunez – JS. Gomez. Cancun future, Mexiko. 2kolo, hard

Na betonu věřím víc Gomezovi. Ten zde v říjnu v Cancunu byl ve finále. Pak si dal zajímavý exibiční turnaj kde porazil třeba Krstina a prohrál ve finále s G.Oliveirou 76 ve 3setu.V Puerto Vallartě dal kolo kvaldy a minule vybouchl se Stathamem. Ale včera porazil slušného Speca 76,62

Nunez je lepší na antuce ale i na té letos v září prohrál s Gomezem 75,61 body 77-59, breaky 5z8 vs 2ze7, body na returnu 34-29. Minule zde nestačil v kvaldě na Bybela, nyní sice postoupil ale výhry nad Harperem a Osoriem až v STB nejsou přesvědčivé. V 1kole měl lehký los, slabého A.Jonese,

Gomez je dle mě lepší na tento povrch a i bilance hovoří v jeho prospěch. Navíc kurz je velmi slušný, minule byl kolem 1,25

Comesana – L.Aboian. Rio Cuarto future, Argentina. 2kolo, antuka

21letý Comesana s novým trenérem, bývalý skvělým hráčem F.Arguellem jede. Finále v Cordobě, nyní titul v Villa Allende. V 1kole zas hladce vyhrál 62,61. Jeho soupeř je solidní hráč, ale o několik úrovní níže. Sice šokoval nedávno výhrou and A.Gonzalezem ale poslední 3 zápasy s dobrýma hráčema prohrál bez výhry setu. A jeden z nich byl právě s Comesanou – prohra 63,64 body na return 36-19 breaky 4ze17 vs 2ze2. Předtím vyhrál Comesana I ve 2019 62,62 a 2018 64,61. A to je o 2roky mladší než soupeř. Zde to sám 2:0 pro Comesanu