Přeskočit na obsah

Solo – Fortuna @ 2,95. Důvěra 6/10

Solo – Babelis. Fortuna @ 2,95. Důvěra 6/10

Babelis – Nejedlý. Vilnius future, Litva. 1kolo, hala

Já prostě 28letému Nejedlému na jakémkoliv jiném povrchu než antuce nevěřím. Je to velmi defenzivní hráč a obranář. A na rychlejších površích nestíhá. Na okruhu hrál naposledy v říjnu, kdy nejdříve dostal 2 kanáry od Vatutina a pak s Karolem skrečoval za stavu 62,20. Nyní hrál ještě extraligu a tam překvapivě porazil Kopřivu. Ale je otázka, v jaké fázy přípravy Kopřiva byl. V hale na tvrdém povrchu má Nejedlý bilanci 7-16.

Jeho soupeřem bude domácí 24letý Babelis. Ten naposledy se v prosinci dostal skoro až senzačně v Antalyi z kvaldy do SF když porazil jedničku Madarase 64,62 nebo Kloka. Prohrál až s Marchem 76 ve 3setu. Babelis nemá na okruhu moc nahráno neboť posledních několik let hrál v USA na univerzitě za NC State University. Byl dobrý hlavně v deblu ale i v singlu se párkrát dostal do top 125 hráčů a hrál na první-třetí pozici. Tedy hrál třeba se Squirem (to hladce prohrál), Hussey ale třeba s Montesem prohrál 76 ve 3setu

Zde to zkusím ze 2 důvodů – Nejedlý a hala a domácí kluk co bude chtít uspět. Důvěru ale dám o malinko nižší