Přeskočit na obsah

Ako – Tipsport @ 2,64. Důvěra 7/10

Ako – Blancaneaux, Moro Canas. Tipsport @ 2,64. Důvěra 7/10

Blancaneaux – Basič

A zde dám taky na domácí prostředí a velkou motivaci. Blancaneaux v Praze ukázal vzestup formy když byl v SF a s Cachinem uhrál set. Basič v Praze nestačil na Kopřivu a nyní byl v Záhřebu ve ČF kde lehce prohrál s Policjakem 64,61. Bilanci má 2:0, naposledy vyhrál letos ve Splitu 75,64 (předtím konec roku 2021 a 76 ve 3setu) . Ale byl to úplně vyrovnaný zápas, na returnu vyhráli oba stejně míčů, zde doma na RG zkusím že mu to Blancaneaux s podporou lidí vrátí

Moro Canas – Chazal. Vic future, Španělsko. 1kolo, antuka

21letý Moro Canas vypadá, že udělal krok výše. V Praze na chalelngeru uhrál kvaldu a prohrál s Tsengem když hrál velmi slušně, a v Madridu dokonce porazil F.Cerundola 60,64 a prohrál ve 3setech s Musettim 57,75,62 když dokonce byl nahoře set a break. Chazal naposledy prohra s Nawem, měl by být horším hráčem, vypadá že nejlepší roky má za sebou