Přeskočit na obsah

Ako – Fortuna @ 2,39. Důvěra 7/10

Ako – Burruchaga, Coric. Fortuna @ 2,39. Důvěra 7/10

Andreozzi – Burruchaga. Corrientes challenger, Argentina. 2kolo, antuka

30letý Andreozzi vyhrál v 1kole nad Aboianem 76 ve 3setu (v kvaldě nad Cigaranem) a přerušil sérii 10proher. Letos ale hraje poprvé od ledna. Ale 1kole bylo velké trápení. To Burruchaga hrál dobře betony v USA když byl i ve Čf a v 1kole porazil Meiju 62,61. A předtím na antuce prohrál s Barriosem až 75 ve 3setu tedy přijde mi, že má formu. Proto to zde zkusím – Andreozzi nemůže být v nějaké formě zatímco o 10let mladší soupeř je dobře rozehrán a v pohodě

Coric – Cobolli. Parma challenger, Itálie, 2kolom antuka

Kurz zde šel dolů ale asi to odpovídá. 25letý Corič (nyní 255, byl už na 12místě) se do toho postupně dostává. Minulý týden ČF, nyní v pohodě výhra nad Agamenonem. Cobolli se mi na RG moc nelíbil, tak jsem hrál že prohraje s Kuzmanovem. Také úplně nezáří a ze 3 turnajů měl bilanci 2-3. Nyní porazil Martina ve 3setech. Coriče porazil v dubnu 46,63,64 ale byl to vyrovnaný zápas – breaky 6z11 vs 5z14, body na returnu 44-45 ve prospěch Coriče. Ale hlavně mi přijde, že nyní je Corič dále a naopak Cobolli na tom hůř