Ako – Tipsport @ 2,61. Důvěra 7/10

Ako – Y.Wu, Mazza. Tipsport @ 2,61. Důvěra 7/10

Dnes jen jeden tiket

Wu – Gomez. Orlando challenger, USA. SF, hard

22letý Wu, dříve juniorská jednička, se dostává opět do formy. Dříve už byl v top 300 a touto formou tam za chvíli je znovu a nejspíš i výše. V posledních měsících vyhrál future v USA, v Záhřebu byl ve CF a porazil i Thompsona a zde zatím neztratil set. Porazil Celikbileka 62,62 Ch.Harrisona 76,60 a Eubankse 64,76. To nebyl nejlehčí los.

30letý Gomez měl na antuce 1-3, pak prohrál minule se Sheltonem ve 2kole a nyní přešel přes Zi.Zhanga 64,64 Jaziriho 76,62 a Quiroze 62,31 Skr. To vidím jako docela přijatelný los.

Zde dám Wu, dostal se do dobré formy a když porazil Eubankse, tak si myslím že Gomez nehraje v nějaké velké formě, prohra se Sheltonem 64,64 je toho důkazem, že s hráčem ve formě prohraje

Lock – Mazza. Frascati future, Itálie. SF, antuka

29letý Lock včera bohužel vyhrál když porazil Galoppiniho za 2h50 64,26,64. Ale rozhodlo málo. Za stavu 34 ve 3setu měl Galoppini na returnu 40-0 a celkem 4bb, nevyužil a pak prohrál…Lock má druhé SF na antuce za sebou když předtím v Alžirsku prohrál s Ghedemisem.

Jeho soupeřem je domácí 23letý Mazza. Ten nedávno vyhrál future v Káhiře, pak v kvalifikace prohrál ve 3setech s Coppejansem což je slušný výsledek. A včera porazil hladce Fariu 61,62. Že je to slušný hráč ukázal už loni když porazil v San Marinu Martneaua a Shevchenka.

Lock hrál přes 3hod ve čtvrtek, včera opět skoro 3hod (celkem 5h59, Mazza za 2zápasy 2h07) což také může hrát roli.