Přeskočit na obsah

Ako – Tipsport @ 2,74. Důvěra 7/10

Ako – Medjedovic, Vrbensky. Tipsport @ 2,74. Důvěra 7/10

Jarry – Medjedovic. Luedenscheid challenger, Německo. SF, antuka

Dnes opět budu hrát s mladou 18letou budoucí hvězdou ze Srbska, Hamada Medjedoviče. Nyní má neskutečnou sérii když vyhrál 25 z posledních 27 zápasů. Má skvělou formu. Zde vyhrává neuvěřitelně snadno – Zima 61,60 Krummich 63,60 Sachko 63,63 Horansky 61,63 Cecchinato 61,61. Neuvěřitelný!

26letý Jarry hraje solidní tenis. Měl přestávku po RG, kde byl ve finále kvalifikace a prohrál s Varillasem. Poté SF v Oeiras kde prohrál s Coppejans 76 ve 3setu a zde porazil D.Silvu 62,63 Diaz Acostu 75,36,75 a Rodriguez Tavernu 46,64,62

Může to být těžší zápas, než měl tento týden, ale protože hraje v této fantastické formě, musím ho hrát znovu. Navíc Jarry měl jen jihoameričany a nikdo z nich nehraje nyní nijak oslnivě.

Vrbenský – Martinez. Bern future, Švýcarsko. SF, antuka

Včera jsem oba tyto hráče dával a zatímco Vrbenský potvrdil svou formu velmi hladce když vyhrál nad Chazalem 62,75 a prohrál si jen 1x servis z 1bb, body na returnu 28-15 tak Martineze měl s Negritem co dělat, Vyhrál za 3h6min 76,57,63 a byl to velmi vyrovnaný zápas a Martinez byl spíš šťastnější. Vrbenský ve formě je ale pro mě velmi dobrý hráč a tak věřím, že zde má na titul a tak ho budu hrát znovu