Přeskočit na obsah

Ako – Tipsport @ 2,56. Důvěra 7/10

Ako – Borg, Buitrago. Tipsport @ 2,56. Důvěra 7/10

Micelli – Borg. Káhira future

19letý Borg, dříve skvělý junior (12), hraje nyní už velmi slušně. Nyní má dvě ČF a tak si myslím, že už by konečně mohl dát SF. Nyní porazil dříve dobrého Maamouna 63,63. 23letý Micelli nemá výsledky. Před tímto turnajem měl 4-8 když prohrával i s hráčema co měl porazit (např s De la Fuentem 63,61 před 2týdny, toho Borg porazil 63,64…) Tento týden sice neztratil zatím set ale Tashubulatov a Sorger nebyl těžký los. Ale servis si prohrál 5x z 23bb takže nic moc. Bilance je 11 ze začátku roku z betonu, naposledy vyhrál Borg 46,76,63

Buitrago – Alvarado. Cancun future

24letý Buitrago je solidní hráč. V Quitu byl i v červnu ve finále futuru. Naposledy měl vyrovnané zápasy kde uhrál i set s Jazirim a L.Abooianem což jsou hráči vyšší úrovně než soupeř. 32letý Alvarado zde překvapuje protože předtím neměl dlouho žádný kloudný výsledek. Nyní porazil i Brumma 75,64Ale předtím prohrál třeba s B.Perezem 60,63 nebo Salvem – tedy hodně slabýma hráčema. Buitrago by měl být lepší