Přeskočit na obsah

Ako – Tipsport @ 2,99. Důvěra 7/10

Ako – Alcala, Olivetti. Tipsport @ 2,99. Důvěra 7/10

Bobrov – Alcala. Sevilla challenger, Spanělsko. finále kvalifikace, antuka

24letý Bobrov je zvláštní hráč se zvláštním stylem. Často to dělá hráčům probémy a v 1kole porazil Burruchagu 64,64 když to byl velmi vyrovnaný zápas, na returnu dokonce vyhrál víc míčů Burruchaga (27-22, ale breaky 3z5 vs 1z9) Předtím také vždy uhrál jeden zápas a pak prohrál s Blanchetem a Topem. Alcala hraje solidně, 2x SF na futuru, pak ČF a posledně 2.kolo když porazil Cervantese a prohrál až 75 ve 3setu s L.Morillem. Nyní porazil Barrosa 76,76. Pokud bude dost trpělivý tak zde myslím má slušnou šanci

Olivetti – Gengel. Cassis challenger, Francie.finále kvalifikace, hard

Vypadá to že 30letý Olivetti chce ještě zkusit singla. Hrál hlavně debla kde je v top 100, v singlu byl nejvýše na 161místě (Gengel je na maximu, 382) Olivetti má skvělý servis a už na Mallorce uhrál kvaldu a s Riedim dokonce vedl s breakem ve 3setu. Gengel je nepříjemný a porazil na antuce v Praze Rocu nebo na Mallorce Rosola, ale pak zas prohrál s Cuevasem 60,61 nebo Celikbilikem. Olivetti mi přijde že má formu