Přeskočit na obsah

Ako – Tipsport @ 2,79. Důvěra 7/10

Ako – Fonseca více než 5,5gamu, Lama více než 7,5gamu, Justo. Tipsport @ 2,79. Důvěra 7/10

Fonseca – Navone. Sao Leopoldo

V 1kole jsem dával opatrně Fonsecu že vyhraje gamy a on dokonce vyhrál a potvrdil co jsem psal. Nyní ho dám stejně znovu že vyhraje přes 5,5gamu. Zůstanu opatrný ale má opět na víc, Navone nic extra nehraje

Lama – Varillas. Sao Leopoldo

A zde také vidím šanci pro Lamu minimálně na set ale dám opět gamy a to že uhraje přes 7,5gamu. Má slušnou formu, z posledních 11 zápasů 10 vyhrál, v 1kole poraziil Wengera 62,76. Varilas hraje solidně, v poslední době má 2 SF. Ale v 1kole dokonce ztratil set s Ribeirem a vyhrál 61,46,63. Navíc zde je bilance sice stará (2015-17) ale 4-0 pro Lamu a neztratil set

Falabella – Justo. Lujan

Justo se vrátil na okruh ve velké formě – finále v Rio Cuarto kde porazil i L.Aboiana a prohrál až s Casanovou. V 1kole porazil slušného Egeu 63,75. Falabella mi přijde průměr ale nic zas tak extra. Spíš měl víc proher, s Ambrogim 64,61 nebo Saraivu kterého jsme dávali ve velkém kurzu porazil až 76 ve 3setu. Nyní kvalda a Gimeneze porazi. Bilance 20 pro Justa, 2x 63,64 v 2018