Přeskočit na obsah

Ako – Tipsport @ 2,89. Důvěra 7/10

Ako – Santibanez, Squire 2:0. Tipsport @ 2,89. Důvěra 7/10

Santibanez – Castro. Temuco

Tento zápas dám dost z důvodu že jsem viděl Castra v Cochabambě. Menší, defenzivní, nic extra. Porazil slabého Rivu 61,76 když to bylo dost špatné a pak prohrál jasně s Penou 63,62. Je mu 29 a na betonu jsem nenašel že by hrál. Soupeře sice moc neznám, ale 26 letý Santibanez snad nemůže být na beton tak hrozný jak Castro 😊 Hrál delší dobu v USA na univerzitě. Nebyl to žádný zázrak ale ani tragédie. A tedy na betonu musel hrát hodně. Je mu 26 a tak taky už žádnou díru do světa neudělá. Naposledy hrál v létě v Evropě a měl bilanci 1-4 v kvaldách. Bída. Ale třeba v Quito uhrál na Buitraga set. Ale hraje docela pravidelně 4hru, loni byl i ve finále futuru nebo naposledy v Coquimbu v říjnu v 1kole postoupil bez boje a ve 2.kole spolu s D.A.Nuneze prohrál s Carou/Comesana 36,63,10-3 nebo v Padově porazil s Stepanovem pár M.Dellien/Navone 62,67,10.6. A tak si říkám, na hard by mohl mít hru a Castra dát

Kirci – Squire. Andria

V Andrii je docela rychlá hala což je ideál pro Squireho který se na konci sezony zlepšil když porazil Sachka, Krutykha nebo Setkiče. Naposledy prohrál s Travagliu 26,26. Ale Kirci není úplně hráč do haly, tento týden také hrál antuku v Antalyi když prohrál ve 2kole s Jecanem 60,36,60. Zde by to měl dát Squire bez ztráty setu