Přeskočit na obsah

Ako – Fortuna @ 2,59. Důvěra 7/10

Ako – Tatlot více než 0,5setu, Reis 2:0. Fortuna @ 2,59. Důvěra 7/10

Tatlot – Ch.Harrison. Quimper

26letý Tatlot byl 226 hráč ale pak nevím proč, přestal hrát na okruhu, loni jen 3 zápasy a věnoval se jen lokálním turnajům. Hráč je to ale dobrý – loni s Mayotem 3sety a porazil Legouta a prohrál na antuce s Guttierezem 76,60. Ale na turnajích ve Francii vyhrál posledních 16 zápasů a to i třeba 2x nad Jacquetem nebo Chazalem. Harrison se až nyní vrátil na Tenerife po půl roce kde porazil Dieze a prohrál ve 3setech s Gulbisem. Mě tento zápas přijde daleko vyrovnanější než říkají kurzy, myslí, že Tatlot má i šanci na výhru ale alespoň set by mohl dát

Můj kurz: 1,8

Merino – Reis da Silva. Concepcion

A zde dám 2:0. 30letý Merino dostává jeden klepec za druhým, je to deblista. Loni 0-8 když neuhrál set a uhrál jen pár gamů. Nyní porazil překvapivě Brunu 63,75. Ale Reis by měl být daleko lepší, Letos porazil Rocu, sice prohrál s Atmanem a E.Zhe ale nyní porazil slušného J.Paula 64,36,61. Zde by Merino set neměl uhrát