Ako – Fortuna @ 2,67. Důvěra 7/10

Ako – Bouquier, Moutet, Ovcharenko. Fortuna @ 2,67. Důvěra 7/10

2 tikety. Včera škoda skreče Casanovy, bylo to hezky rozehrané. Ale dobře že to Compagnucci otočil

Bouquier – Malige. Lons le Saulnier

Oba mají průlomové sezony ale v poslední době se mi víc líbí Bouquer. Zde navíc porazil Papamalamise, Marmouseze a Vatutina. 3 těžké soupeře. Malige měl Camus, Vitter a Stenzer. Předtím dostal 16,16 od Naw, to Bouquier porazil Roseknaze  s Escofierem prohrál 64,76. Vzájemný zápas byl koncem ledna ve finále a Malige vyhrál 76,64 breaky 1ze2 vs 0 a body na returnu 19-20 pro Bouquiera. Nnyí to vidím na odvetu

Moutet – Michelsen. Monte Carlo

Na antuce věřím že ho Moutet rozebere. Michelsen s evropskou antukou nemá moc zkušenosti, začátkem týdne nestačil ani v Houstonu na Purcella. Moutet SF v Neapoli a pak prohra ve 3setech s Nagalem.

Ovcharenko – Bittoun. Hammamet

Ovcharenko jede. Je zpět a nyní série 8 výher bez ztraceného setu. Bittoun je na tom podobně, vyhrál MOnastir a nyní zde SF a jen 1 ztracený set s Perfettim v SF ale na antuce mi přijde Ovcharenko lepší